Aktualności

data dodania : 05 Sie. 2014
wizyt : 1800


‹ zobacz wszystkie

II EDYCJA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH LiZŁD (2014-2015)

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i umiejętności z zakresu logistyki i zarządzania łańuchem dostaw na II edycję Studiów Podyplomowych prowadzonych przez Katedrę Zarządzania Stretegicznego i Logistyki we współpracy z Kuehne Foundation i Politechniką Wrocławską.

Studia podyplomowe "Logistyka i zarządzanie łancuchem dostaw" ukierunkowane są na pogłębianie wiedzy i umiejętności w obszarze analizy, planowania, konfigurowania, integracji, koordynacji i kontroli łańcuchów dostaw, w tym wykorzystania tradycyjnych i nowoczesnych rozwiązań zarządczych (koncepcji, metod, narzędzi) w celu poprawy skuteczności i efektywności podejmowanych decyzji logistycznych i zarządzania łańcuchami dostaw.

Szczegóły dotyczące II edycji dostepne są na stronie internetowej:

http://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/114,471,logistyka_i_zarzadzanie_lancuchem_dostaw_wroclaw.html

lub w ulotce informacyjnej:

Ulotka LiZLD 2014 Ulotka LiZLD 2014» [ 438.36 kB ]
Wykonanie: Lakre.pl