Aktualności

data dodania : 02 Kwi. 2013
wizyt : 2574


‹ zobacz wszystkie
Wizyta studyjna w Porcie Hamburg

Wizyta studyjna w Porcie Hamburg

W dniach 30.09 – 01.10 pracownicy katedry Zarządzania Strategicznego i Logistyki (dr inż. Maja Kiba-Janiak i dr Tomasz Kołakowski) zorganizowali wizytę studyjną do portu w Hamburgu. W wizycie studyjnej udział wzięło 3 wykładowców oraz 8 studentów (z UE we Wrocławiu i z WSB w Gorzowie Wlkp.)

Port w Hamburgu jest drugim co do wielkości portem w Europie oraz 7 na świecie. Studenci mieli okazję uczestniczyć w procesach logistycznych - HHLA Container Terminal Altenwerder, (jest to jeden z najnowocześniejszych terminali, na którym wykorzystywane są tzw. Autmated Guided Vehicles  - bezzałogowe pojazdy sterowane automatycznie poprzez system GPS). Wszyscy uczestnicy mogli zobaczyć m.in. rozładunek kontenerowca mieszczącego około 9000 kontenerów.

DSC00502 (Kopiowanie)
DSC03196 (Kopiowanie)
DSC03210 (Kopiowanie)
DSCN4277 (Kopiowanie)
DSCN4303 (Kopiowanie)
DSCN4309 (Kopiowanie)
Wykonanie: Lakre.pl